FACEBOOK

Język włoski Toruń

Włochy i język włoski niektórym kojarzą się z kulturą, muzyką czy sztuką, a jeszcze innym z przepysznym jedzeniem. Jeśli chcesz dopiero zacząć przygodę z lingua italiana lub pragniesz doskonalić już zdobyte umiejętności, to kurs języka włoskiego będzie doskonałym wyborem.

Kurs języka włoskiego - jakie korzyści?

Kursy języka włoskiego w Toruniu oferowane przez szkołę Conversa to doskonała okazja do nauki języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania. 

Dzięki dokładnie opracowanym kursom, bez względu na to, czy jesteś początkującym uczniem, czy już znasz język włoski, szkoła Conversa pomoże Ci osiągnąć Twoje cele językowe.

Sprawdź jak wygląda nauka rosyjskiego w naszej szkole językowej!

Znajomość języka włoskiego otwiera wiele możliwości – pozwala poznać kulturę Włoch, zrozumieć włoską muzykę i sztukę oraz nawiązać kontakty z osobami z wielu rejonów świata. Dodatkowo, znajomość włoskiego może okazać się przydatna w pracy, zwłaszcza w branży turystycznej lub gastronomicznej – być może właśnie to Cię do nas sprowadza?

Korepetycje włoski - skorzystaj ze wsparcia w nauce

Jeśli już znasz podstawy języka włoskiego, ale dalej chcesz się doskonalić w tej dziedzinie, korepetycje z włoskiego w naszej siedzibie w Toruniu będą idealnym rozwiązaniem. Oferujemy kursy i korepetycje dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Nie jesteś stąd? Nie szkodzi! Lekcje możesz odbywać również w formie zdalnej.

Jeżeli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki i chcesz zacząć planować swoją przygodę z językiem włoskim – chętnie Ci potowarzyszymy!

Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci zacząć naukę, poprawić wymowę, rozumienie ze słuchu i umiejętności pisania, a to wszystko wraz z nieodłącznym elementem naszych zajęć – konwersacjami. A nawet mnóstwem konwersacji!

Nauka włoskiego Toruń z Conversa

Jeśli szukasz szkoły języka włoskiego w Toruniu, to Conversa jest idealnym miejscem dla Ciebie.
Korepetycje z języka włoskiego w Toruniu to również doskonała opcja dla osób, które mają niewiele czasu, ale chcą szybko i skutecznie doskonalić swoje umiejętności językowe.

Zapisz się już dziś wysyłając formularz lub skontaktuj się z nami.

Pobierz darmowego e-booka i odbierz 20% zniżki na konsultacje i kursy!