FACEBOOK

Biuro Tłumaczeń Conversa w Toruniu

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, ustne, online
na wszystkie języki i z wszystkich języków.


Przekładamy też teksty specjalistyczne – np. prawnicze, medyczne, biznesowe, techniczne.

Tłumacz z Conversy towarzyszyć Ci może podczas
załatwiania spraw w urzędzie czy negocjacji z kontrahentem,
które wymagają znajomości języka obcego.

 

Tłumaczymy też podczas konferencji, szkoleń i prezentacji.

Spośród innych biur tłumaczeń wyróżnia nas
wysoka jakość usług, profesjonalizm i terminowość.

Przekłady są wykonywane wyłącznie przez doświadczonych tłumaczy.

Zlecenia można dokonać osobiście, pocztą tradycyjną lub on-line.
Każde tłumaczenie jest wyceniane indywidualnie.

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

Tłumaczenie przysięgłe to proces tłumaczenia oficjalnych, prawnie wiążących dokumentów sporządzonych w języku obcym, które mają być przedstawione np. rządowi lub organowi sądowemu.

Tłumaczenia uwierzytelnione muszą być wykonane przez tłumacza przysięgłego, tj. osobę, która posiada specjalne kwalifikacje nadane przez Ministra Sprawiedliwości.

Posiadanie prawnie przetłumaczonego dokumentu jest niezbędne w wielu sytuacjach, w tym podczas ubiegania się o obywatelstwo, prowadzenia interesów z zagranicznymi partnerami lub uzyskiwania legalnego pobytu za granicą.

Jeśli szukasz tłumacza przysięgłego w Toruniu, zapewniamy Cię, że w naszym biurze tłumaczeń znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferujemy kompleksową obsługę Twojego zamówienia.

Żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu – podejmiemy się każdego zadania, a nasi tłumacze przysięgli dołożą wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i przede wszystkim profesjonalnie.

Biuro tłumaczeń Toruń

Tłumacze przysięgli zobowiązani są do zachowania tajemnicy odnośnie dokumentów otrzymanych do tłumaczenia. Muszą także przestrzegać standardów etycznych i kierować się profesjonalnym osądem.

Ze względu na wysoką jakość usługi oraz szczególną wiedzę tłumacza przysięgłego należy pamiętać, że tłumaczenie przysięgłe podlega innemu cennikowi, niż tłumaczenie standardowe.

Warto znać swoje prawa i obowiązki w tym zakresie i korzystać wyłącznie z usług profesjonalnych tłumaczy przysięgłych, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość tłumaczenia, ale także ochronę naszych praw i interesów.

W naszym biurze najczęściej tłumaczymy dokumenty NA lub Z języków takich jak : język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański, język włoski.

Ramowy cennik tłumaczeń znajdziesz

Tłumaczenie dokumentów - nie tylko w siedzibie biura

Dzięki możliwościom, jakie daje nam rozwój technologii komunikacyjno – informacyjnych, możesz podjąć z nami współpracę niezależnie od tego czy jest Ci po drodze do naszego biura z siedzibą w Toruniu.

Tłumaczenia przysięgłe możemy zrealizować również w trybie online!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zleć nam tłumaczenie przysięgłe już dziś.

Pobierz darmowego e-booka i odbierz 20% zniżki na konsultacje i kursy!