FACEBOOK

Język francuski Toruń

Język francuski jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych języków świata. Jeśli chcesz poprawić swój francuski lub planujesz dopiero zacząć przygodę z tym językiem, kurs francuskiego będzie doskonałym wyborem.

Szkoła języków obcych Conversa w Toruniu oferuje kursy na różnych poziomach zaawansowania, niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy znasz już podstawy tego dźwięcznego języka.

Kurs francuskiego Toruń - dla kogo?

Kurs francuskiego w Toruniu jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. W ofercie posiadamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Nasze lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci w zdobyciu Twoich celów językowych. 

Z nami osiągniesz sukces niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się francuskiego z powodów osobistych czy zawodowych.

Korepetycje francuski Toruń - doszlifuj język

Jeśli znasz podstawy języka francuskiego, ale chcesz dalej się rozwijać, korepetycje z francuskiego w Toruniu będą idealnym rozwiązaniem. Conversa zapewnia korepetycje dla uczestników na wszystkich poziomach zaawansowania.Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności w zakresie języka francuskiego, w tym wymowy, rozumienia ze słuchu i pisania. Przy tym wszystkim bardzo dużą uwagę skupiamy na praktycznym użyciu języka w konwersacji.Zapewniamy zarówno korepetycje indywidualne jak i zajęcia grupowe, co pozwala na dopasowanie metod i technik prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb naszych uczestników.

Szkoła języka francuskiego Toruń Conversa

Jeśli szukasz szkoły języka francuskiego w Toruniu – świetnie trafiłeś! Nasza szkoła zapewnia kursy na różnych poziomach zaawansowania, korepetycje, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wiele innych.

Poszukujesz kursu z niemieckiego w Toruniu? Sprawdź!

Nasi lektorzy to doświadczeni profesjonaliści dysponujący wiedzą i umiejętnościami, które pomogą Ci zabłysnąć w nauce francuskiego. Zapewniamy przyjazne środowisko, nowoczesne metody nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Zapisz się do naszej szkoły i zacznij odkrywać piękno języka francuskiego już dziś!

Pobierz darmowego e-booka i odbierz 20% zniżki na konsultacje i kursy!