FACEBOOK

Język angielski

 

Angielski Toruń

Język angielski jest obecny w codzienności ludzi na całym świecie na wiele sposobów i objawia się często niepostrzeżenie. Jesteśmy już przyzwyczajeni do otaczających nas sloganów, haseł czy utworów anglojęzycznych, przepełniających naszą rzeczywistość po same brzegi. 

 

Kurs angielskiego Toruń

Coraz częściej naturalnie chłoniemy z języka angielskiego wiele dobrego i bardziej świadomie podchodzimy do nauki tego języka nie tylko w kontekście osób dorosłych, ale i najmłodszych dzieci, które są szczególnie podatne na nową wiedzę.

Język angielski w dzisiejszym globalnym świecie to język międzynarodowej komunikacji, turystyki, internetu, filmu i muzyki oraz biznesu. Znajomość angielskiego może ułatwić komunikację z ludźmi z różnych krajów,  zapewnić dostęp do wielu źródeł informacji oraz otworzyć drzwi do wielu możliwości nie tylko biznesowych, ale również prywatnych.

 

Szkoła angielskiego Toruń

Conversa jako szkoła językowa oferuje szereg kursów języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Nasze kursy są dopasowane do potrzeb i poziomu zaawansowania każdego ucznia, dzięki czemu pozwalamy uczestnikom rozwijać umiejętności językowe w sposób efektywny i przyjemny.

Oferujemy kursy dla różnych grup wiekowych, zaczynając od najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym, a kończąc na osobach starszych, chcących otworzyć się na nowe doświadczenia. 

 

Nauka angielskiego Toruń

Nasze kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy korzystają z metod edukacyjnych dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania kursantów. 

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym użytkownikiem języka angielskiego, w naszej ofercie znajdziesz  kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Nasi nauczyciele są doświadczonymi specjalistami, którzy z przyjemnością pomogą Ci rozwijać umiejętności językowe u Ciebie, Twoich bliskich lub Twoich pracowników.

Dodatkowo oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów językowych takich jak TOEFL czy IELTS, których pełną listę znajdziesz na naszej stronie.

Nie czekaj! Zapisz się na kurs języka angielskiego w naszej szkole już dziś! Nie jesteś z Torunia? Nie szkodzi – każdy kurs możemy przeprowadzić w formie online!

Język niemiecki

 

Kursy niemieckiego Toruń

Język niemiecki jest trzecim najczęściej używanym językiem w Unii Europejskiej i posługuje się nim około 128 milionów ludzi na całym świecie. 

Znajomość języka niemieckiego nie tylko zwiększa szanse na znalezienie pracy w niemieckich firmach w Polsce i za granicą, ale również pozwala na wgląd w życie, marzenia i pragnienia ludzi żyjących w krajach niemieckojęzycznych, którzy są częścią wielokulturowych społeczeństw.

 

Korepetycje niemiecki Toruń – wsparcie w nauce języka

W naszej ofercie znajdziesz kursy grupowe z języka niemieckiego, ale również zajęcia indywidualne, aby nauka niemieckiego przebiegała w bardziej kameralnej atmosferze z naciskiem na dużą personalizację stosowanych metod i technik naukowych. 

Nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska dokłada wszelkich starań, żeby zajęcia niemieckiego były nie tylko przyjemne, ale i skuteczne, a to co roku przekłada się na wyniki naszych kursantów. 

Niezależnie od poziomu uczniów, w naszej szkole językowej stawiamy na naukę języka niemieckiego w sposób przyjazny i efektywny, a doświadczona kadra lektorów zapewnia interaktywne i angażujące środowisko, aby pomóc im nauczyć się niemieckiego szybko i skutecznie. 

 

Kurs języka niemieckiego – zacznij naukę

Planujesz zmienić pracę i poszerzyć swoje horyzonty? Chcesz, aby Twoje umiejętności językowe wskoczyły na wyższy poziom? A może pragniesz, aby Twoje dziecko od najmłodszych lat miało styczność z różnymi językami i rozwijało swoją kontrolę poznawczą, ćwiczyło pamięć i koncentrację, a w przyszłości stanęło przed szeregiem perspektyw?

Już dziś zapisz się na kurs niemieckiego lub zajęcia indywidualne z naszym lektorem i osiągnij swoje cele językowe zapraszając niemiecki do swojej codzienności.

 

Nauka niemieckiego Toruń z Conversa

Jeśli jesteś zainteresowany nauką języka niemieckiego i chcesz rozpocząć kurs językowy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza szkoła zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę kursów języka niemieckiego w Toruniu i poza nim – w trybie online. 

 

Język hiszpański

 

Hiszpański Toruń

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na naukę hiszpańskiego, to świetnie trafiłeś! Nasza szkoła językowa oferuje kursy oraz korepetycje z hiszpańskiego dla osób w różnym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

 

Nauka hiszpańskiego Toruń – jakie korzyści?

Ten melodyjny i przemiły dla ucha język jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych i bardzo przydatnych zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym języków – posługuje się nim ponad 500 milionów ludzi na świecie.

Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków w krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Meksyk, Kolumbia, Argentyna i Peru, a jego nauka sprzyja bezproblemowej komunikacji podczas podróży oraz poznawania bogatej i różnorodnej kultury, w tym sztuki, literatury, muzyki czy filmu.

 

Kurs hiszpańskiego Toruń – dla kogo? 

Niezależnie od poziomu uczniów, w naszej szkole językowej stawiamy na naukę w sposób przyjazny i skuteczny, a doświadczona kadra lektorów zapewnia interaktywne i angażujące środowisko, aby pomóc im nauczyć się języka hiszpańskiego szybko i skutecznie. 

Dostosowujemy program do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników, a indywidualne podejście oraz wykorzystywane przez lektorów metody nauczania sprawiają, że kursy i korepetycje są niczym szyte na miarę!

 

Korepetycje hiszpański Toruń

Prowadzone przez nas zajęcia opierają się na konwersacjach, które pozwalają w naturalny sposób przyswoić język hiszpański. W trakcie zajęć uczymy nie tylko  gramatyki, słownictwa oraz 

wymowy, ale także wspólnie poznajemy kulturę i zwyczaje krajów hiszpańskojęzycznych.

Jeśli natomiast wolisz całkowicie jednostkowe podejście – dla nas to nie problem! Zapraszamy na indywidualne korepetycje z języka hiszpańskiego. 

 

Szkoła języka hiszpańskiego Toruń Conversa

Zapisz się już dziś na kurs lub korepetycje z hiszpańskiego w naszej szkole językowej z siedzibą w Toruniu lub poszerz swoje horyzonty językowe na lekcjach online!

Jesteśmy pewni, że pomożemy Ci osiągnąć cele związane z nauką języka hiszpańskiego, dokładnie tak, jak pomogliśmy już dziesiątkom naszych uczniów!

Zapisz się już dziś wypełniając formularz lub skontaktuj się z nami.

 

Język francuski

 

Język francuski Toruń

Język francuski jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych języków świata. Jeśli chcesz poprawić swój francuski lub planujesz dopiero zacząć przygodę z tym językiem, kurs francuskiego będzie doskonałym wyborem. 

Szkoła języków obcych Conversa w Toruniu oferuje kursy na różnych poziomach zaawansowania, niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy znasz już podstawy tego dźwięcznego języka.

 

Kurs francuskiego Toruń – dla kogo?

Kurs francuskiego w Toruniu jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. W ofercie posiadamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci w zdobyciu Twoich celów językowych. Z nami osiągniesz sukces niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się francuskiego z powodów osobistych czy zawodowych.

 

Korepetycje francuski Toruń – doszlifuj język

Jeśli znasz podstawy języka francuskiego, ale chcesz dalej się rozwijać, korepetycje z francuskiego w Toruniu będą idealnym rozwiązaniem. Conversa zapewnia korepetycje dla uczestników na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności w zakresie języka francuskiego, w tym wymowy, rozumienia ze słuchu i pisania. Przy tym wszystkim bardzo dużą uwagę skupiamy na praktycznym użyciu języka w konwersacji. Zapewniamy zarówno korepetycje indywidualne jak i zajęcia grupowe, co pozwala na dopasowanie metod i technik prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb naszych uczestników.

 

Szkoła języka francuskiego Toruń Conversa

Jeśli szukasz szkoły języka francuskiego w Toruniu – świetnie trafiłeś! Nasza szkoła zapewnia kursy na różnych poziomach zaawansowania, korepetycje, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wiele innych.

Nasi lektorzy to doświadczeni profesjonaliści dysponujący wiedzą i umiejętnościami, które pomogą Ci zabłysnąć w nauce francuskiego. Zapewniamy przyjazne środowisko, nowoczesne metody nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia.

 

Zapisz się do naszej szkoły i zacznij odkrywać piękno języka francuskiego już dziś!

 

Język rosyjski

 

Język rosyjski Toruń w Conversa

Język rosyjski z pewnością może okazać się dobrym wyborem dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie, a ponieważ ten należy 

Biorąc pod uwagę, że należy on do grupy języków słowiańskich, większość z nas nie powinna mieć problemów z jego przyswajaniem. Dodatkowo opanowanie języka rosyjskiego otwiera wiele możliwości zawodowych i rozwojowych.

Jeśli szukasz kursu języka rosyjskiego w Toruniu, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. 

Zagwarantujemy Ci naukę rosyjskiego na poziomie idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Kurs języka rosyjskiego Toruń – skuteczne metody

Nasza szkoła językowa w Toruniu zapewnia uczniom przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do nauczania. Każdy z naszych nauczycieli to wykwalifikowany specjalista, posiadający doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego. W naszych kursach wykorzystujemy najnowsze metody dydaktyczne oraz ciekawe materiały edukacyjne, które ułatwiają naukę i motywują do dalszej pracy.

 

Korepetycje rosyjski – Twoje wsparcie w nauce języka

Jeżeli z jakiegoś powodu kurs grupowy nie jest dla Ciebie – nic straconego! W naszej szkole uzyskasz indywidualną pomoc wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, która poprowadzi zajęcia tylko dla Ciebie i dostosuje metody oraz techniki nauczania w taki sposób, aby sprostać nawet Twoim największym wymaganiom.

 

Oferujemy również kursy języka rosyjskiego online dla uczestników, którzy nie mogą uczęszczać na tradycyjne zajęcia stacjonarne. Dzięki temu możesz uczyć się języka rosyjskiego z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, potrzebujesz do tego jedynie z komputera i dostępu do internetu.

 

Rosyjski Toruń – wybierz sprawdzoną szkołę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów języka rosyjskiego w Toruniu. Gwarantujemy skuteczną naukę języka rosyjskiego oraz profesjonalną obsługę.

 

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze kursu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 

Język włoski

 

Język włoski Toruń

Włochy i język włoski niektórym kojarzą się z kulturą, muzyką czy sztuką, a jeszcze innym z przepysznym jedzeniem. Jeśli chcesz dopiero zacząć przygodę z  lingua italiana lub pragniesz doskonalić już zdobyte umiejętności, to kurs języka włoskiego będzie doskonałym wyborem.

 

Kurs języka włoskiego – jakie korzyści?

Kursy języka włoskiego w Toruniu oferowane przez szkołę Conversa to doskonała okazja do nauki języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki dokładnie opracowanym kursom, bez względu na to, czy jesteś początkującym uczniem, czy już znasz język włoski, szkoła Conversa pomoże Ci osiągnąć Twoje cele językowe.

Znajomość języka włoskiego otwiera wiele możliwości – pozwala poznać kulturę Włoch, zrozumieć włoską muzykę i sztukę oraz nawiązać kontakty z osobami z wielu rejonów świata. Dodatkowo, znajomość włoskiego może okazać się przydatna w pracy, zwłaszcza w branży turystycznej lub gastronomicznej – być może właśnie to Cię do nas sprowadza?

 

Korepetycje włoski – skorzystaj ze wsparcia w nauce

Jeśli już znasz podstawy języka włoskiego, ale dalej chcesz się doskonalić w tej dziedzinie, korepetycje z włoskiego w naszej siedzibie w Toruniu będą idealnym rozwiązaniem. Oferujemy kursy i korepetycje dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Nie jesteś stąd? Nie szkodzi! Lekcje możesz odbywać również w formie zdalnej.

Jeżeli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki i chcesz zacząć planować swoją przygodę z językiem włoskim – chętnie Ci potowarzyszymy!

Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci zacząć naukę, poprawić wymowę, rozumienie ze słuchu i umiejętności pisania, a to wszystko wraz z nieodłącznym elementem naszych zajęć – konwersacjami. A nawet mnóstwem konwersacji!

 

Nauka włoskiego Toruń z Conversa

Jeśli szukasz szkoły języka włoskiego w Toruniu, to Conversa jest idealnym miejscem dla Ciebie. 

Korepetycje z języka włoskiego w Toruniu to również doskonała opcja dla osób, które mają niewiele czasu, ale chcą szybko i skutecznie doskonalić swoje umiejętności językowe.

Zapisz się już dziś wysyłając formularz lub skontaktuj się z nami.

 

Język norweski

 

Nauka języka norweskiego – dlaczego warto zacząć?

Język norweski, należący do rodziny języków germańskich jest powszechnie używany nie tylko w Norwegii, ale i w Szwecji i Danii, gdzie korzystają z niego mniejsze populacje. 

Czy wiesz, że w Norwegii istnieje ponad 400 dialektów mówionych, a wiele z nich nie zostało nadal skatalogowanych? 

Oficjalnymi i najpopularniejszymi odmianami pisanymi są z kolei bokmål i nynorsk.

Podczas gdy nynorsk, popularnie nazywany “nowym norweskim”, powstał z połączenia różnych norweskich dialektów, bokmål, znany również jako “język książek”, opiera się na dialekcie z Oslo. W zależności od obszaru i preferencji użytkowników, w Norwegii używa się obu odmian.

 

Kurs norweskiego Toruń

Jeśli chcesz nauczyć się języka norweskiego i poszerzyć swoje horyzonty – świetnie trafiłeś!

Nasza szkoła językowa posiada w swojej ofercie kursy języka norweskiego online lub stacjonarnie w siedzibie w Toruniu.

Conversa jest zatem świetnym wyborem, jeżeli pragniesz zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które wspomogą Twoją swobodną komunikację w języku norweskim. Każdy zainteresowany poznaniem tej intrygującej kultury skandynawskiej może wybrać nasz kurs języka norweskiego niezależnie od stopnia zaawansowania i wcześniejszych doświadczeń z tym językiem. 

Każde zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, a nasi nauczyciele, którzy biegle posługują się językiem norweskim pomagają uczestnikom w doskonaleniu umiejętności słuchania oraz mówienie w tym języku.

 

Norweski Toruń – jakie daje możliwości?

Planujesz zacząć naukę języka norweskiego w szkole w Toruniu lub w trybie online? Nie czekaj!

Kurs norweskiego to świetny sposób na poszerzenie możliwości zatrudnienia i zdobycie nowych umiejętności. Znajomość języka norweskiego może znacznie zwiększyć Twoje szanse na zdobycie pracy w Norwegii lub innych krajach skandynawskich, ponieważ jest to jeden z najważniejszych języków w biznesie i handlu międzynarodowym. 

Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na kurs norweskiego już dziś! Wspólnie dostosujemy plan zajęć do Twoich oczekiwań i potrzeb.

 

Język polski dla obcokrajowców

 

Język polski dla obcokrajowców – dla kogo kurs?

W związku ze stale zmieniającą się sytuacją w Polsce i na świece oraz Państwa zainteresowaniem nauką języka polskiego jako obcego, wychodzimy z ofertą kursów języka polskiego dla obcokrajowców.

Oferta skierowana jest w szczególności do obcokrajowców, którzy mieszkają w Polsce lub zamierzają odwiedzić ten kraj, jak również do wszystkich osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka polskiego, które chcą uczyć się języka i nabrać w nim biegłości.

Kurs języka polskiego

Znasz podstawy języka polskiego i chcesz swobodnie rozmawiać w środowisku zawodowym? A może planujesz studiować na polskiej uczelni? Nie ważne czy jesteś studentem, pracownikiem w polskiej firmie czy turystą – u nas znajdziesz coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym użytkownikiem języka polskiego, w naszej ofercie znajdziesz  kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Nasi nauczyciele są doświadczonymi specjalistami, którzy z przyjemnością pomogą Ci rozwijać umiejętności językowe u Ciebie, Twoich bliskich lub Twoich pracowników.

Jak szybko nauczyć się polskiego?

Chcesz się uczyć szybko i skutecznie? Wybierz jeden z naszych kursów. Niezależnie od Twojego wyjściowego poziomu zaawansowania, dzięki nauce z nami zyskasz najważniejsze umiejętności językowe. 

Szukasz kursu języka polskiego dla obcokrajowców, który będzie specjalnie dostosowana do Twoich wymagań? 

Z naszej oferty kursów języka polskiego dla obcokrajowców skorzystało już wiele osób. Pomogliśmy wielu mieszkańcom Ukrainy, którzy z powodów politycznych i militarnych, znaleźli schronienie i zatrudnienie w Polsce. 

Kurs języka polskiego online

Z naszych usług korzystają osoby zza naszych bezpośrednich granic, ale i bardzo odległych kierunków, bowiem zajęcia prowadzimy dla mieszkańców Azji, a nawet Afryki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby wspólnie wybrać kurs spełniający Twoje wszelkie oczekiwania.

Pobierz darmowego e-booka i odbierz 20% zniżki na konsultacje i kursy!