FACEBOOK

Angielski Toruń - kursy i nauka

Angielski jest językiem uniwersalnym, używanym w większości krajów na świecie. Jest to język międzynarodowej komunikacji, a jego znajomość otwiera przed nami wiele drzwi w świecie biznesu, nauki, turystyki oraz kultury.

Ponadto, angielski jest językiem internetu, filmów i muzyki. Wiele treści w tych dziedzinach jest tworzonych właśnie w języku angielskim, co umożliwia nam do nich swobodny dostęp i ich łatwiejsze zrozumienie.

 

Warto również pamiętać, że znajomość języka angielskiego niesie za sobą nie tylko korzyści zawodowe, ale również osobiste. Dzięki językowi angielskiemu możesz poznać nowych ludzi, odkryć inne kultury i podróżować z większą łatwością.

Metody nauki języka angielskiego – szkoła angielskiego

Istnieje wiele metod nauki języka angielskiego. Najważniejsze jednak, o czym powinniśmy pamiętać podczas nauki to: regularność, systematyczność i cierpliwość. 

Poniżej przedstawiam kilka popularnych metod nauki angielskiego:

 

Samodzielna nauka

Samodzielna nauka to doskonały sposób na rozwijanie swoich umiejętności językowych. Możesz korzystać z różnych materiałów, takich jak książki, filmy czy kursy online. Warto jednak pamiętać, że samodzielna nauka wymaga dużo samodyscypliny i regularności, a jej efekty nie są tak mierzalne, jak w przypadku innych metod. Niemniej jednak przy odrobinie samozaparcia i chęci, jesteśmy w stanie osiągnąć niemały sukces językowy niewielkim kosztem.

Kursy językowe w szkole języków obcych

Kursy językowe są jednym z najpopularniejszych sposobów nauki języka angielskiego. Dzięki temu, że uczysz się w grupie, możesz wymieniać się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z innymi uczestnikami kursu . Kursy językowe prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy oraz motywują do nauki.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w kursie języka angielskiego – Conversa oferuje różnorodne ich formy, które dopasujesz nie tylko do poziomu zaawansowania swojego angielskiego, ale i do planu tygodnia. Nasi lektorzy starannie przygotowują harmonogram pracy i dostosowują go do potrzeb swoich kursantów, co skutkuje efektywną nauką niezależnie od tego czy zajęcia przeprowadzane są indywidualnie czy grupowo.

 

Konwersacje 

Regularne konwersacje w języku angielskim pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Możesz korzystać z różnych platform internetowych, takich jak Skype czy Zoom, aby rozmawiać z rodowitymi użytkownikami języka angielskiego, albo wybrać zajęcia konwersacyjne. W Conversie szczególną uwagę skupiamy na rozmowie i praktycznym użyciu języka. Dlatego też nasi kursanci szybko opanowują sztukę komunikacji i bez problemu porozumiewają się w języku angielskim nawet w niecodziennych sytuacjach. ​

 

Pobierz darmowego e-booka i odbierz 20% zniżki na konsultacje i kursy!